每日一言 吐个槽

五游网导航

žije už nečekej.

žije už nečekej.

žije už nečekej, protože čas je život, nebude čekat, protože jsi ignorant a zpomalit, každý ví, že je život, když budou mít krásný svět, by mohla vytvořit lepší budoucnost, a nesmíme se krása mládí do čekat, čekat na lítost nad tím, že jsme si ne. dovolit.

jednou si na manžela, má žena relikvie, když náhodou našel tu hedvábnou šálu, kterou z vysokého samet, když manžela na služební cestě, speciálně pro ji zpátky.žena před pár dny nehoda, které bohužel umřel.ukázalo se, že ji před smrtí nikdy vyprchá, očekává se, že bude muset počkat, než si speciální den, může v dnešní době byla navždy ztracená příležitost.

vskutku, užíváme si, aby se počkat, ujede nám příliš.vážit si života, protože žije každý den, je to úžasné.

žije už nečekej, protože na to není čas, čas může zničit všechno na světě, může to být hrad 化作 historie je 残迹, můžete je coral keře lesy hory do oceánu.vzhledem k tomu, že čas také dělá všechno, může to způsobit ignoranti do encyklopedie - vědci, aby se se 病魔 pohltit lidi získat zpět své mládí a sílu.

čas smrti se na lince pro pacienty znamená víc, než cokoliv jiného, byť krátce deset vteřin je ještě pár vteřin, že doktor je noha musí vzít z údolí smrti.

během války proti japonsku, nějaký prachy doktora do války snaží léčit nemocné scénář má mít na paměti, že bez ohledu na jejich operace stojí sedm dní po ošetření je úspěch tucty raněných.

chci se zeptat, proč má tolik energie?

ne, to je jako doktor z přesvědčení: na to není čas, každou sekundu čas vyléčit každého pacienta.

je pravda, že žije doktor týče, nemůžu čekat znamená smrt, jen za čas jako život na pacienta, a neustále je najít lepší způsob léčby, a to je jejich povinnost.

naživu - počkej není krása, jen naučí ovládat čas, pro pána času, nikdy na čas, energii, to je krása, jen se čas jako by život, život na každé místo má úžasnou 一划, to je krása.

vzdejme to nevědomost, čekat, sledovat jejich budoucnost, nikdy si čas jako přátelé, ani jak vlastní život, tak můžeme vytvořit svět krásnější.